O firmie

Jadzia Kasprzycka

 

Nazywam się Jadwiga Kasprzycka, jestem fizjoterapeutą.
W 1999 roku zaczęłam pracować na aparacie BICOM. Od tego czasu specjalizuję się w terapiach antynikotynowych. Wierzę, że rzucanie palenia wcale nie musi być trudne i moim celem jest pomóc w podjęciu tego ważnego kroku do zdrowego trybu życia każdemu, kto podjął decyzję o wyjściu z nałogu.
Działając na podobnej zasadzie, co terapie antynikotynowe, wykonuję też terapie antyapetyt.  Wykorzystując tę samą technologię BICOM, pomagam ludziom zrzucić zbędne kilogramy bez wyrzekania się swoich ulubionych potraw.
Poza aparatem BICOM specjalizuję się również w refleksologii. Poprzez masaż stóp, pomagam w przywróceniu naturalnej równowagi.
Aby pozbyć się toksyn z organizmu, wykonuję również terapie body detoks.
Od lat pracuję w tych samych gabinetach i w tym czasie pomogłam wielu ludziom. Oczywiście mogłabym napisać wiele na temat skuteczności moich zabiegów, ale nie słuchaj mnie.

 

 

Posłuchaj moich pacjentów.

 

 

STANISŁAW

Korzystałem terapii antynikotynowej w 2000 roku wiosną, wypalałem 50 szt. papierosów dziennie, miałem jeden zabieg i nie palę do dziś, po trzech miesiącach z zbiegu skorzystała moja żona i ona również nie pali nadal, jesteśmy bardzo zadowoleni.

ANKA

Dwa lata temu byłam na zabiegu zmniejszającym apetyt, udało mi się wyeliminować z diety produkty tuczące bez większych starań straciłam 5kg, od tego czasu nie jem słodyczy/tzn zjadam coś słodkiego sporadycznie/i nie mam na nie ochoty, sama nie mogłam sobie poradzić z potrzebą zjedzenia codziennie czegoś słodkiego i to w sporej ilości, polecam ten zabieg.

ULA

Trafiłam do pani Jadzi z problemami zdrowotnymi, spadek odporności, problemy trawienne /zaparcia/postanowiłam skorzystać z masażu stóp czyli refleksologii, miałam około 6 zabiegów, ale już po pierwszym miałam bardzo fajne odczucie, lekkie nogi, lepsza przemiana materii, lepszy sen, teraz od czasu do czasu  pojawiam się w gabinecie na masaż stóp jest to bardzo relaksujące, poleciłam koleżance i też była zadowolona :)